pyrosal opinie

NAJLEPSZY (MOIM ZDANIEM) PRODUKT LECZNICZY NA POCZĄTKU INFEKCJI

 

Prowadzę swój blog i profile w social mediach od dziesięciu lat i nigdy nie promowałam tu żadnego produktu leczniczego, suplementu i wyrobów medycznych. Takie postawiłam sobie warunki. Nigdy nie chciałam reklamować produktu tylko po to, by zarobić i nie zamierzam traktować swoich córek jak króliki doświadczalne. Zwłaszcza , kiedy chodzi o ich zdrowie.

 

Dlaczego jednak w tym przypadku postanowiłam pokazać Wam syrop Pyrosal? Otóż, jest to produkt, który gości w naszym domu od bardzo dawna. Znam go bardzo dobrze, a moje dzieci przyjmują go za każdym razem, gdy łapią jakąś infekcję.

 

Do sedna.

 

pyrosal opinie
Tak powinno być zawsze.

pyrosal opinie

 

 

pyrosal opinie
A czasem jest tak.

Syrop Pyrosal to preparat ziołowy, który wspomaga organizm w walce z przeziębieniem i infekcjami górnych dróg oddechowych. Jest szczególnie polecany na początku infekcji dróg oddechowych, gdyż może skrócić czas trwania choroby i zapobiec jej powikłaniom. Zawiera naturalne ekstrakty z kwiatów lipy i kwiatów bzu czarnego,+2 składniki które mają działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i powlekające.

 

Syrop Pyrosal pomaga obniżyć podwyższoną temperaturę ciała (ale nie zawiera paracetamolu ani ibuprofenu), łagodzi podrażnienie gardła i kaszel.

 

Ważne dla mnie jest to, że można go łączyć z innymi domowymi sposobami na przeziębienie, takimi jak picie ciepłych napojów z miodem lub malinami, a także lekami.

 

To co zawsze zwraca moją uwagę to występowanie cukrów w syropach dziecięcych, natomiast ma on swoje zastosowanie. Cukier w syropach dla dzieci pełni kilka funkcji: poprawia jego smak, zapewnia równomierne rozprowadzenie substancji aktywnej, zapobiega krystalizacji syropu i UWAGA! działa jako konserwant i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów w syropie, dzięki czemu sztuczne konserwanty są zbędne.

Cukier w syropach może być w postaci sacharozy lub syropu glukozowo-fruktozowego. I zdecydowanie ten pierwszy jest bardziej polecany. Sacharoza znajduje się w Pyrosalu.

 

Dawkowanie syropu Pyrosal zależy od wieku pacjenta i jest następujące:

  • Dzieci w wieku od 3 do 4 lat po konsultacji z lekarzem – 5 ml syropu (1 łyżeczka) 4 razy na dobę. Syrop można rozcieńczyć w niewielkiej ilości przegotowanej wody.
  • Dzieci w wieku od 4 do 12 lat – 15 ml syropu (1 łyżka) 3 razy na dobę.
  • Młodzież w wieku powyżej 12 lat oraz dorośli – 30 ml syropu (2 łyżki) 3 razy na dobę.

 

pyrosal opinie

 

Pyrosal wjeżdża u nas zawsze, gdy dzieciaki zaczynają kichać, kaszleć i mają „szklane” oczy. Bardzo szybko radzą sobie z infekcjami. Jasne, pewnie naturalna odporność ma tu znaczenie, ale wiem też, że syrop jest bardzo pomocny. Pyrosal przeszedł dwa badania kliniczne IV stopnia, które potwierdziły bezpieczeństwo jego podawania i skuteczność.

Produktem, który zawsze jest w mojej apteczce poza plastrami i lekami przeciwgorączkowymi jest właśnie ten syrop. Dlatego postanowiłam o nim napisać. Może i u Was będzie się tak dobrze sprawdzał.

Trzymajcie się zdrowo.

 

*Wpis powstał we współpracy z Herbapolem Wrocław S.A., producentem Pyrosalu www.pyrosal.pl