aquarius kołobrzeg

ATRAKCJE (NIE TYLKO DLA DZIECI) W AQUARIUS SPA

 

Wyobraź sobie, że zaplanowałaś rodzinne wakacje nad polskim morzem. Wcześniej uzgodniłaś ze wszystkimi termin, klepnęłaś nocleg i niecierpliwie odliczałaś do wyjazdu. Tymczasem akurat wtedy, przez dzień lud dwa, nie masz wymarzonej pogody. O plażowaniu możesz zapomnieć. Co wtedy robić z dzieciakami? Jak sobie zaplanować czas (i gdzie), żeby to jednak nie był zmarnowany urlop?

We współpracy z hotelem Aquarius Spa***** (który jest chyba naszym drugim domem, bo byliśmy tam już pięciokrotnie, a ja nawet siostrze urządzałam tam weekend panieński) chcę pokazać Wam jakie atrakcje czekają akurat w tym miejscu, gdybyście się na niego zdecydowali.

aquarius kołobrzeg

 

Zacznijmy od najważniejszej atrakcji według moich córek: BASEN!

 

aquarius kołobrzeg

 

aquarius kołobrzeg

 

Największy basen rekreacyjny z gejzerami i leżakami wodnymi posiada również „dziką rzekę”, w której moje dzieci spędziły już całe godziny, bo tyle frajdy im zapewnia. Mniejszy to basen pływacki (3-torowy) o długości 25m. Jest również jacuzzi (zewnętrzne i wewnątrz kompleksu), a także sauny (hit mojego męża, a także mieszkańców Kołobrzegu, którzy powiedzieli mi, że lepszych saun w mieście nie ma). Dużą zaletą jest to, że dzieci poniżej 16 roku życia mają zakaz korzystania z saun.

I tak: mamy saunę parową, solankową, suchą, ruską banię, czarę lodową i natryski wrażeń 😀

 

 

Aquacenter jest czynne od samego rana od 8:00 aż do 22:00.

Baseny można obserwować z baru (polecamy zwłaszcza desery!), który przezroczystą szybą jest oddzielony od bawialni. Idealne rozwiązanie, pijesz kawkę i masz na oku bawiące się dzieci.

 

aquarius kołobrzeg

 

Na szczególną uwagę zasługują moim zdaniem animacje w hotelu, które nie są jedynie oddaniem pociech pod opiekę komuś innemu. Zajęcia są starannie zaplanowane, panie miłe i ZAWSZE uśmiechnięte, a maluchy naprawdę nie chcą wychodzić z takich zajęć.

 

 

W recepcji można wypożyczyć gry planszowe, karciane i jakie tylko przyjdą Wam do głowy. Jest też możliwość skorzystania z „czytelni”. Dostępne tam książki to przede wszystkim wielkie hity.

Na zewnątrz znajduje się ogromny plac zabaw dla dzieci. W każdej chwili, można śmiało korzystać.

Z myślą o rozrywce dla nieco starszych dzieci powstała Sala Gier. W Sali Gier, w gronie rodziny lub przyjaciół można rozegrać np. pojedynek w piłkarzyki. Zdecydowanie hitem jest również cymbergaj. Korzystaliśmy, a jakże.

 

Aquarius Spa***** to przede wszystkim ogromne SPA. To 40 przestronnych gabinetów wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt. Profesjonalnie przeszkolony personel odpowiada na absolutnie wszystkie, nawet nieperfekcyjne pytania 😀

Odsyłam Was do strony SPA: Aquarius hotel SPA nad morzem – Luksusowe SPA (aquariusspa.pl)

Tak, jest również siłownia z najwyższej klasy sprzętem do ćwiczeń. Z tego co widziałam, korzysta z niej sporo osób, więc musi być dobra.

Jeśli chodzi o mnie to wystawiam milion gwiazdek kucharzom, bo ja mogłabym cały ten czas spędzić w hotelowej restauracji.

 

 

Zdecydowanie polecamy też  wypożyczenie hotelowych rowerów i wycieczkę wzdłuż morza. Niezapomniane widoki i przeżycia, nie tylko dla dzieci.

 

 

Wiem, że nie każdy lubi wracać do miejsc, w których już był. My zadomowiliśmy się w Aquariusie i jestem wdzięczna z tę współpracę. Niebawem wracamy, tym razem bez dzieci 😊