Kontakt

Jeśli zastanawiasz się czy warto podjąć ze mną współpracę, to pozwól, że przedstawię Ci kilka argumentów, dzięki którym Twoje wątpliwości znikną.

Jestem “Największą nadzieją polskiej blogosfery” w “Rankingu najbardziej wpływowych blogerów w 2015r.” Tomka Tomczyka (JasonHunt) TUTAJ!

14 września 2016r. wydałam swoją pierwszą książkę “Nieperfekcyjna Mama”, która już w dniu premiery znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów Empiku.

Mój blog znalazł się w pierwszej dziesiątce konkursu Gala Twórców 2015 (Blog Roku) w kategorii: publicystyka TUTAJ!

W marcu br. odebrałam statuetkę Kobiety Sukcesu w plebiscycie Nowej Trybuny Opolskiej.

Wraz z m.in. Kamilem Stochem i Marcinem Dańcem jestem ambasadorką kampanii odblaskowi.pl 2016.

W lipcu 2017r. oraz czerwcu 2018r. miałam przyjemność zostać prelegentką Festiwalu See Bloggers, a także prelegentką Kongresu Przyszłości w Olsztynie.

Na Gali Hasztagi Roku (See Bloggers Łódź 2018) otrzymałam nagrodę specjalną od marki Oillan za całokształt twórczości internetowej.

W rankingu Najbardziej wpływowych blogerów 2018 Jasona Hunta znalazłam się w brązowej dziesiątce.

W Rankingu Polskich Influencerów 2018 mój blog znalazł się w pierwszej setce najpopularniejszych blogów.

W pierwszej w Polsce książce o influencer marketingu “Influencer Marketing od A do Z” Nieperfekcyjna Mama polecana jest jako jedna z dziesięciu blogerek parentingowych do współprac komercyjnych.

Wiele czytelniczek utożsamia się ze mną. Ze mną – mamą, ze mną – żoną, ze mną – kobietą. Być może uznasz, że świadczy to o tym, że jestem przeciętna. Owszem, jak większość kobiet na świecie. Jak zdecydowana większość Twoich potencjalnych klientek. Myślę i czuję jak one. I uważam to za swój atut.

Jeśli uważasz, że Twój produkt lub usługa pasuje do stylu mojego bloga to pisz śmiało na kontakt@nieperfekcyjnamama.pl

Ze wszystkimi ofertami na pewno się zapoznam. Na wszystkie wiadomości odpowiem. Przedstawię ogólne warunki współpracy, dane statystyczne strony oraz fanpage’a. Zareklamuję jednak tylko to, co moim zdaniem jest godne polecenia. Nie wciskam swoim czytelniczkom kitu. Nie wezmę zlecenia nawet jeśli zaświecisz mi złotem przed oczami.

Jeśli jednak dojdzie do współpracy to możesz spać spokojnie, bo do każdego zadania podchodzę profesjonalnie i rzetelnie wypełniam warunki umowy.

Ważna sprawa: nie współpracuję barterowo. Chyba, że ewidentnie powalisz mnie na kolana swoim produktem. Wtedy możemy porozmawiać o wyjątku.

Możliwe formy reklamy:

* wyjazdy sponsorowane
* wpisy sponsorowane – napisane tylko przeze mnie!
* recenzje
* konkursy
* wszelkie niestandardowe formy współpracy

Miesięcznie bloga odwiedza od 150 000 unikalnych użytkowników (w miesiącu, gdy publikuję rzadziej) do 300 000 unikalnych użytkowników (wtedy, gdy publikuję często).

Najnowsze statystyki – udostępniam na życzenie klienta.

Przykładowe komentarze czytelniczek:

12a2b35

“Nieperfekcyjna Mama” na facebook’u to jeden z najprężniej i najszybciej rozwijających się fanpage’y spośród wszystkich parentingowych, a czytelniczki często wracają do moich wpisów.

Fanpage liczy : ponad 200 000 autentycznych fanów

Instagram: ponad 27 000 autentycznych obserwujących

Moje czytelniczki to najbardziej aktywne i najfajniejsze kobiety na całym facebook’u.

Do współpracy starannie i rzetelnie dobieram marki oraz produkty.

Wszystkie wpisy sponsorowane znajdziesz w zakładce: DOMPOLECAM

Do podjęcia współpracy został nam najważniejszy krok, Twój mail 🙂 kontakt@nieperfekcyjnamama.pl