O mnie

Jeśli myślałaś, że nieperfekcyjna mama to ktoś, kto nie radzi sobie z macierzyństwem to musisz czytać dalej.

Na blogu łamię stereotypy. Mama to powinien być ktoś, kto z uśmiechem stoi przy garach, poświęca się w zupełności dzieciom i domowi, żyje po to, by wypełniać rodzicielskie obowiązki. Czyżby? Mamy tu spore, bo ponad stutysięczne, grono fantastycznych mam, tych nieperfekcyjnych, które z uśmiechem czyta podobne teksty. Staramy się być wypoczęte, znaleźć czas na swoje przyjemności i pasje, bez wyrzutów zostawiamy dzieci z tatusiem. Potrafimy głośno powiedzieć, że jesteśmy zmęczone (ba! wykończone) i bez wstydu mówimy o swoich słabościach. A przy tym wciąż kochamy swoje pociechy i w niczym nie jesteśmy gorsze od innych.

Oto nieperfekcyjna mama. Kobieta z krwi i kości. Żadna “Matka Polka”, tylko świadoma swoich wartości mama. Kompletnie poza ramami oczekiwań otoczenia. Stop stereotypom.

Nazywam się Ania Dydzik. Mam 39 lat i jestem mamą trzech dziewczynek (trzynastoletniej Martynki i dziewięcioletnich bliźniaczek Liliany i Pauliny). Rozgość się. Znajdź w sobie fajną, wyluzowaną mamę.

Gwarantuję Ci, że znajdziesz tu cząstkę siebie. Tę cząstkę codzienną, tę która łączy wszystkie mamy bez względu na sposób rodzenia i karmienia.

Wszystkie “rady” to nic innego jak wnioski, które osobiście wyciągnęłam popełniając błędy wychowawcze, macierzyńskie, życiowe…

W 2016r. wydałam swoją pierwszą książkę “Nieperfekcyjna Mama”.

W 2019r. samodzielnie wydałam “Nieperfekcyjny zbiór ratunkowy”.

Jestem również autorką “Skrytoszytu” dla nastolatek i projektu #beznazwy dla mam (2021r.).

Pisz śmiało na : kontakt@nieperfekcyjnamama.pl