NIEPERFEKCYJNY, ALE TWÓJ!

Chyba wszyscy mamy już dość roku 2020… i jakoś tak z nadzieją patrzymy na kolejny rok, który wkrótce się zacznie. Często dzień 1 stycznia traktujemy jak początek czegoś nowego, lepszego, bardziej optymistycznego. Wiem, bo też tak mam, zwłaszcza teraz.

Już wiem, dlaczego 2020 był taki straszny i trudny. Patrzcie, wydałam kalendarz na 2018 i ten rok był nawet dobry, potem na 2019 i też jakoś zleciało. A potem zrezygnowałam z wydawania nieperfekcyjnego kalendarza na 2020… i mamy co mamy.

To oczywiście żart. A może nie? 😉

W tym roku, szczerze mówiąc za Waszą namową, mam dla Was nowiutki, całkiem inny niż do tej pory, kalendarz dla mam.
Pomyślałam sobie, że skoro żyjemy w tak niepewnych i stresujących czasach, a dodatkowo mamy dzieci (które, umówmy się, tego stresu nam nie odejmują) to potrzebujemy czegoś na odstresowanie. I bum, w kalendarzu 2021 razem ze swoją graficzką Nicole ujęłyśmy antystresowe kolorowanki.

Takie kolorowanki stosuje się w terapiach psychologicznych od lat. Udowodniono, że czynność ta rozwija kreatywność i pozwala się uspokoić. Działa więc także na naszą psychikę i samoocenę. W kalendarzu znajdziecie tego sporo, od okładki po każdą samodzielną kolorowankę, a także daty i teksty, które można samodzielnie ozdobić.

Dodatkowo, każdy miesiąc jest inny, wygląda inaczej, żeby urozmaicić rok 🙂 Znajdziecie też moje teksty z memów, na poprawę humoru. Kalendarz 2021 jest dla każdej nieperfekcyjnej mamy, która chce nabrać dystansu i luzu do macierzyństwa, codzienności i domowych obowiązków. Mój projekt nie tylko pomoże Wam świetnie wejść w nowy rok, ale także z uśmiechem zaczynać każdy kolejny tydzień.

Projekt jest dopieszczony do granic możliwości. Oddałam mu całe swoje serce. W prezencie dołączam zestaw kredek. Chowajcie przed dziećmi 😉

Ten kalendarz to również fajny pomysł na prezent dla siostry, koleżanki, sąsiadki, przyjaciółki, która jest mamą.
Życie jest wystarczająco poważne i przewidywalne, by kolejny raz otaczać się nudnymi, burymi kalendarzami, które po miesiącu i tak lądują w kącie.

Postanówmy sobie, że w tym roku będziemy szczęśliwe. Że to nie będzie perfekcyjny rok, tylko zajebisty rok!

FORMAT A5 (210mm x 148mm)

OPRAWA TWARDA
SZYTA NIĆMI
DOBREJ JAKOŚCI PAPIER
WSTĄŻKA
TYDZIEŃ NA DWÓCH STRONACH

Niezależnie od ilości kupionych przez Ciebie kalendarzy, za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ! Wysyłamy tylko na terenie Polski.

UWAGA!Przedsprzedaż trwa do 30 listopada do północy. Kalendarze idą do druku w pierwszym tygodniu grudnia i wysyłane będą najszybciej jak to możliwe. Do Świąt wszystkie przesyłki będą zrealizowane, gwarantujemy!