carrefour zabawki

PROPOZYCJE ZABAWEK DLA DZIECI OD SIECI SKLEPÓW CARREFOUR (NA DZIEŃ DZIECKA)

 

 

Odwieczny problem rodzica: co kupić swoim pociechom z okazji dnia dziecka. Najlepszym pomysłem jest kreatywne i wspólne spędzenie tego dnia, ale jeśli zamierzasz kupić jakiś drobiazg dziecku, to przygotowałam dla Ciebie listę zabawek z sieci sklepów Carrefour, na które warto zwrócić uwagę. Posegregowałam je na kilka grup: dla niemowląt (do 1 roku życia), dla dzieci powyżej 1 roku, dla kilkulatków i dla starszych dzieci. W każdej grupie wymieniam po jednej zabawce do 50zł, do 100zł i powyżej 100zł. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś dla swojej pociechy.


Sieć sklepów Carrefour:

DLA NIEMOWLĄT:

do 50 złośmiorniczka Billy – 44,99 zł – fajna zabawka do zabawy w wodzie (wannie lub basenie). To też pretekst do nauki kolorów i ćwiczenie umiejętności logicznego myślenia.

do 100 złmata edukacyjna IMKE – 89,99 zł – rozwija zdolności motoryczne oraz manualne dziecka w pierwszych miesiącach życia. Na pałąkach umieszczone są gryzaki, grzechotki i interaktywne zabawki, które można odczepiać i zawieszać w dowolnej kombinacji. Mata ma grube, ciepłe podłoże, które izoluje od podłoża. Jest kolorowa i stabilna.

pow. 100 złFisher Price leżaczek bujaczek -195,30 zł – Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka. Nam ratowała nerwy, gdy gotowałam w kuchni a Martyna chciała koniecznie być obok. Dlatego polecam.


DLA DZIECI POWYŻEJ 1 ROKU:

do 50 złKlocki plastikowe LEGO – Moje pierwsze zwierzątka – 39,99zł – genialne do zarażenia malucha miłością do Lego. Zestaw posiada 18 elementów. Umożliwia złożenie figurki psa, kota oraz ptaka.

do 100 złMEGA BLOKS Żyrafka z klockami Licz i jedź – 84,99 zł – Kolorowe klocki, które można łatwo chwytać i łączyć ze sobą. Mają nadrukowane cyferki 0 – 9 oraz podstawę na kółkach, którą można pchać. Klocki umożliwiają naukę cyferek oraz rozwijają zręczność. Mieliśmy coś podobnego, nie pamiętam jakiej marki. Bardzo długo dzieci bawiły się tą zabawką.

pow. 100 złFisher-Price LL Szczeniaczek u lekarza – 129zł – Szczeniaczek u lekarza dedykowany dla dzieci w wieku od 6 do 36 mc. Piosenki oraz wypowiedzi w języku polskim oraz angielskim. Nauka części ciała; kolorów oraz zdrowych nawyków. Zabawka rozwija kreatywność. Pobudza wyobraźnię i pozwala oswoić się z tematem pójścia do lekarza.

DLA KILKULATKÓW:

do 50 złgra “Mały Odkrywca” – różne rodzaje – 14,99 zł – cała seria gier Mały Odkrywca, które polecam z całego serca. Cyferki, literki, zdrowe smaki, tworzenie słów, ekologia itp. Nauka przez zabawę jest najfajniejsza.

do 100 złLego Duplo – 69,99zł – najlepsze klocki dla małych rączek. Można budować według instrukcji, ale też tworzyć swoje kreatywne budowle. Cena świetna.

pow. 100 złhulajnoga Viva – 219zł – do zabawy na świeżym powietrzu. Posiada 2 duże pompowane koła, dzięki którym jazda, nawet po niezbyt prostej nawierzchni jest fajną przejażdżką. Ma 2 hamulce ręczne rozmieszczone jak w rowerze. Płynna regulacja kierownicy maksymalnie do 92cm pozwoli dopasować wysokość do wzrostu Twojej pociechy. Składana stopka umożliwia pozostawienie hulajnogi w pozycji pionowej po zakończeniu jazdy lub na czas krótkiej przerwy. Dodam jeszcze, że hulajnoga zawsze jest dobrym prezentem.

DLA STARSZYCH DZIECI:

do 50 złgra “Kocham Cię Polsko” – 29,99zł – w genialnej cenie, bo regularnie kosztuje ponad 100 zł. Gra dla całej rodziny, inspirowana telewizyjnym programem. Literowanie, Kalambury, Zakazane Słowa i Kultowy Przebój. Dodatkowo można ściągnąć aplikację na telefon, żeby urozmaicić grę.

do 100 złLego Friends, City itd. – wszystkie rodzaje Lego, można wybierać spośród upodobań dziecka. U nas to oczywiście Lego Friends, a dziewczyny twierdzą, że tego nigdy mało…

pow. 100 złzestaw artystyczny w welurowej oprawie – 119,99 – przepiękny, naprawdę śliczny zestaw dla każdego dziecka, które uwielbia tworzyć, rysować, malować i wykonywać wszelkiego rodzaju prace artystyczne.

 

Wybór, tak naprawdę, jest ogromny. Ilość klocków, zabawek interaktywnych, gier planszowych, mas plastycznych, lalek Barbie, Lolsów, samochodzików i zabawek ogrodowych jest mnóstwo. To wyżej to tylko moje subiektywne wybory. Teraz z okazji dnia dziecka wiele z nich jest przecenionych. Podrzucam Ci najnowszą gazetkę TUTAJ

Ja wybrałam dla dziewczynek:

carrefour zabawki

carrefour zabawki

Pamiętaj, że najlepszym prezentem dla dziecka jest wspólnie spędzony czas, nie tylko 1 czerwca. Budowanie wzajemnych relacji z maluszkiem (dla mnie) jest priorytetem, a zabawki są miłym dodatkiem.

Przyjemnego dnia dziecka.

 

Wpis powstał we współpracy z marką Carrefour.