WYGRAJ PRASOWACZ PAROWY STEAMASTER!

Czym jest STEAMASTER? To rewolucyjne urządzenie dla każdej nowoczesnej kobiety, która ceni sobie wygodę i nietuzinkowy design. Eliminuje wszystkie wady prasowania zwyczajnym żelazkiem. Często spotykane problemy takie jak przypalenia, zagniecenia, szczególnie przy ustawieniu niskiej temperatury, czy zmora ciągłego stania nad deską zyskały wreszcie pozytywne rozwiązanie.

Dzięki niemu mamy więcej czasu dla siebie, dzieci, rodziny. Albo po prostu na sen. SteaMasterem prasuje się średnio 5 razy szybciej niż za pomocą tradycyjnego żelazka, co więcej, urządzenie jest gotowe do pracy już w 45 sekund.

Znajdzie też zastosowanie do pomocy w walce z roztoczami, do odświeżania odzieży czy dezynfekcji różnych materiałowych powierzchni.

 

Uwaga, mam dla Was SteaMastera! Wystarczy w komentarzu poniżej odpowiedzieć na pytanie: „Który z domowych obowiązków lubisz najbardziej i dlaczego?”. Wygrywa najbardziej kreatywna naszym zdaniem odpowiedź. Na komentarze czekam do 23.11.15r. do północy. Wyniki ogłoszę najpóźniej 25.11.15r. Powodzenia!

 

 

 

WYNIKI!!!

 

Wybór spośród tak wielu komentarzy był niesamowicie trudny. Czytałam je wszystkie po 5 razy. Bardzo długo zastanawiałam się czy na pewno to ten… Ale udało się, wybrałam zwycięską odpowiedź. Steamaster w wybranym przez siebie kolorze wygrywa TOMASZ WIŚNIEWSKI! Gratuluję i proszę o kontakt!
Pozostałym dziękuję za wspólną zabawę 🙂