aquarius kołobrzeg

DLACZEGO WARTO WYBIERAĆ HOTELE PRORODZINNE?

 

Od kilku lat wybierając się nad Bałtyk trafiamy do jednego miejsca. Prawdę mówiąc, nie wyobrażamy sobie już odpoczynku nad morzem bez Aquariusa. To hotel prorodzinny, więc zarówno dorośli, jak i dzieci czują  się tam wyśmienicie. W tym roku wypoczywaliśmy tam z moją siostrą i jej rodzinką.

 

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać się z dziećmi do hotelu prorodzinnego (a zwłaszcza do Aquarius Spa*****):

 

Bezpieczeństwo: Hotele prorodzinne są zwykle zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Mają specjalne udogodnienia, przewijaki, łóżeczka dziecięce i wiele innych. W Aquariusie można też bezpłatnie wypożyczyć wózek, który ułatwia dotarcie na plażę.

 

 

 Atrakcje dla dzieci: Hotele prorodzinne oferują wiele atrakcji dla dzieci, takich jak sale zabaw, baseny, gry i zabawy na świeżym powietrzu i wiele innych. Dzieci mogą bawić się i cieszyć się czasem z innymi dziećmi. W naszym hotelu animacje są wyjątkowo ciekawe. Prowadzi je wykwalifikowana kadra, od poniedziałku do soboty przez cały rok, nie tylko w czasie letnim.

 

 

Basen to prawdziwa atrakcja dla maluchów.

 

 

Zewnętrzny plac zabaw, nowoczesny i bezpieczny z tyrolką.

 

Bilard, piłkarzyki i cymbergaj.

 

Klub zabaw dla dzieci z dmuchańcem i pokój konsoli.

 

I salka zabaw granicząca z kawiarnią.  Przez szybę można obserwować dzieci. Idealnie.

 

Można również wypożyczyć gry i książki.

Prawdziwą atrakcją jest też wycieczka rowerowa wzdłuż brzegu morza. Widoki przepiękne! Rowery oczywiście można wypożyczyć w hotelu.

 

Wygoda: Hotele prorodzinne są zwykle wyposażone w udogodnienia, które ułatwiają pobyt z dziećmi. Mają specjalne menu dla dzieci (rewelacja w Aquarius Spa*****), łatwo dostępne windy i wiele innych.

 

Wspomnienia: Wyjazd do hotelu prorodzinnego może być wspaniałym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i stworzenie niezapomnianych wspomnień. Nie sztuką jest przecież pojechać nad morze i w czasie deszczu nudzić się z dziećmi…

 

Polecamy Wam z całego serca to miejsce.

 

*wpis powstał we współpracy z hotelem Aquarius Spa***** w Kołobrzegu.