stylizacje dla dziewczynek

W CO UBRAĆ DZIECKO NA ŚWIĘTA? MOJE PROPOZYCJE DLA DZIEWCZYNEK

Choć moimi ulubionymi Świętami są Święta Bożego Narodzenia to nie da się ukryć, że również Wielkanoc ma swoją magię. Może dlatego, że właśnie wtedy nadchodzi również długo wyczekiwana wiosna, dni są dłuższe, słońce świeci jaśniej i rośliny budzą się do życia. No i kolory! Wielkanoc kojarzy mi się z przepięknymi kolorami, nie tylko pisanek, zająców i dekoracji świątecznych, ale również ubiorem.

Na co dzień stawiamy na wygodę. Uważam, że dzieci przede wszystkim powinny dobrze i swobodnie czuć się w ubraniach. Ale w momencie, gdy czeka nas duża impreza rodzinna, wyjście do restauracji czy właśnie Święta, staram się łączyć tę wygodę z elegancją. Nie oszukujmy się, w każdej dziecięcej szafie musi znajdować się coś eleganckiego, coś czego nie założy się do piaskownicy. Na szczęście nie muszą to być smutne i poważne ubrania, a chłopcom wcale nie trzeba zakładać garnituru. Marka 5.10.15. pokazuje, że dziecko może wyglądać odświętnie, kolorowo i jednocześnie czuć się wygodnie. Dzięki czemu dziecko jest ubrane… a nie przebrane. Przebrania zostawmy na bale karnawałowe i andrzejkowe.

STYLIZACJE DLA DZIEWCZYNEK

spódnica dziewczęca TUTAJ , buciki-baleriny TUTAJ
bluzka dziewczęca TUTAJ
spódnica w paski TUTAJ , balerinki TUTAJ
eleganckie, niebieskie wdzianko TUTAJ
bluzka z dwustronnymi cekinami TUTAJ , niebieskie wdzianko TUTAJ

Nieco starsze dziewczynki, które bywają już bardzo wybredne w wyborze ubrań również znajdą coś dla siebie. Szczerze mówiąc, nie zdarzyło mi się, by Martyna nie wybrała niczego ze sklepu www.51015kids.eu, a jej gust wciąż ewoluuje i wybierając się na zakupy, nigdy nie wiem czy trafimy z wyborem.

sukienka w paski TUTAJ
elegancki, granatowy sweter TUTAJ
biała bluzka w srebrne motylki TUTAJ , granatowa spódnica TUTAJ
stylizacje dla dziewczynek

Wielkanoc w tym roku wypada dosyć późno, więc jest duża szansa na to, że spędzimy te dni w iście wiosennej aurze. W końcu bez kurtek, rękawiczek i czapek. My wiosnę i Święta przywitamy tiulowymi spódniczkami, bucikami z cekinkami i lekkimi okryciami. Jesteśmy gotowe, możemy świętować.

Wpis powstał we współpracy z naszą ulubioną marką odzieżową 5.10.15.