colorland opinie

PREZENT DLA BABCI I DZIADKA WYKONANY SAMODZIELNIE, MIMO BRAKU UMIEJĘTNOŚCI!

Dzień Babci i Dzień Dziadka zawsze było dla mnie dużym wyzwaniem, a odkąd mam dzieci to znalezienie odpowiedniego prezentu graniczy wręcz z cudem. Odpadają zwykłe laurki zrobione przez moje córki, bo one takie malowidła robią na co dzień, a babcia ma ich już całe pudło.

Hand-made to byłoby najlepsze rozwiązanie. Pod warunkiem, że ma się do tego smykałkę. Ja niestety nie potrafię narysować nic sensownego poza domem, bo to tylko kwadrat i trójkąt… Nawet nożyczki słabo trzymam w ręce, a świąteczne prezenty zawsze pakuje mój mąż. Wiem, że nie jest to powód do chwalenia się, ale co zrobić, gdy talentu brak…?

Skreśliłam więc z listy “prezenty zrobimy sami”, bo wyszłaby z tego tylko kupa śmiechu. Może Martyna jeszcze by coś wymyśliła, ale bliźniaczki są za małe na kreatywne DIY.

Dobra, kupmy coś. Coś… no właśnie, znów skarpetki dla dziadzia i foremki dla babci? Słabo.
I oto rozwiązanie doskonałe. Kupmy coś, co zrobimy sami.

Właśnie dlatego co roku babcia i dziadek dostają od nas fotokalendarz. Do tej pory był to prezent pod choinkę. To już stało się naszą rodzinną tradycją. Dlatego w tym roku, żeby w końcu pojawił się element zaskoczenia, dziadkowie dostali coś innego. I okazało się, że tym pomysłem trochę ich rozczarowaliśmy.
Naprawiamy swój błąd. Fotokalendarz COLORLAND już do nas dotarł. I jak co roku, jest przepiękny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przez ostatnich siedem lat mojego macierzyństwa poznałam wiele firm robiących takie produkty. Bywało, że trzymając w ręce gotowy kalendarz byłam rozczarowana efektem i sposobem jego wykonania. Dlatego bardzo się cieszę, że marka, której jestem wierna od dawna zaproponowała mi współpracę.

Dlaczego Colorland?

Odpowiedź jest krótka: tanio, solidnie i szybko. Cena dostępna jest dla każdego. Wykonanie, kolory i jakość jest idealna, nigdy się nie zawiodłam. A czas wykonania i wysyłki dosłownie ekspresowy.
Dodatkowym, ogromnym plusem jest ilość wzorów do wyboru. Są nawet takie specjalne na Dzień Babci i Dzień Dziadka TUTAJ. Edytować stronę można na tyle sposobów, że każdy jest w stanie zrobić coś pięknego i w swoim stylu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wgrywamy zdjęcia, nanosimy na wybrany szablon, możemy dodać własny tekst (ja wybrałam opcję bez tekstu) i gotowe.

Żeby to jednak był prezent od wnuczek to właśnie moje córki wybrały zdjęcia do fotokalendarza. Podarunek dokonały!

Mam dla Was zniżkę na wykonanie fotokalendarza COLORLAND. Specjalnie dla Was na hasło NIEPERFEKCYJNA fotokalendarz A3 pion jest za 19zł plus koszty przesyłki. TUTAJ!
Działajcie.

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Colorland.