REWELACYJNE ZABAWKI ZA MNIEJ NIŻ 50 ZŁ!

Odkąd jestem mamą najwięcej pieniędzy wydaję właśnie na dzieci. Powody są dwa: po pierwsze: nie mam wyjścia. Maluchy szybko rosną, wciąż trzeba kupować nowe ubrania, buty co sezon… Płacę za przedszkole i wycieczki szkolne, lekarstwa w trakcie choroby, wspólne wyjścia, by pokazać dzieciom trochę atrakcji. Po drugie: lubię to. Której mamie nigdy nie zdarzyło się, by wyszła na zakupy dla siebie, a wróciła z siatką produktów dla dzieci? Ogromną przyjemność sprawia mi kupno nowego sweterka dla Martynki czy małych tunik dla bliźniaczek.

I naprawdę mam talent do robienia prezentów. Trafiam zawsze w gust dzieci, bez względu na to, czy to ubrania, czy urodzinowe upominki. A muszę dodać, że moje dziewczynki bywają bardzo wybredne (co uznaję za ich zaletę!).

Niestety bywają takie okresy, gdy nagle wszystkim trzeba coś kupić. I nie mam tu na myśli jedynie zmiany pory roku, gdy okazuje się, że nagle cała trójka wyrosła z kurtek albo butów. To również grudzień… i Święta Bożego Narodzenia. I tu mam ogromne pole do popisu, by kupić i podarować coś wartościowego, sprawiając przy tym radość i nie bankrutując przy okazji. Talent do robienia prezentów muszę połączyć z talentem mądrego wydawania pieniędzy, bo do obdarowania są nie tylko moje dzieci, ale również dzieci w najbliższej rodzinie.

W takich sytuacjach zawsze z pomocą przychodzi mi PEPCO. A ja dzięki współpracy z tą marką chcę pomóc Wam. Zrobiłam listę rewelacyjnych prezentów, które kosztują mniej niż 50zł, a sprawią radość dzieciakom i są naprawdę dobrej jakości!

1. TABLICA KREDOWO-MAGNETYCZNA Z LICZYDŁEM za 39,99 zł

zabawki pepco
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2. MÓWIĄCE PIÓRO, 500 PYTAŃ za 39,99 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3. ICE CREAM SHOP – Z CIASTOLINĄ za 29,99zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4. GORĄCY ZIEMNIAK – ZABAWKA ROKU 2017 za 29,99 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5. TABLICA KREDOWO MAGNETYCZNA za 29,99 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6. BINGO za 19,99 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

7. ZESTAW LITTLE PONY (TUTAJ PINKY PIE) za 39,99 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

8. KSIĄŻKA “BAŚNIE ŚWIATA” za 14,99 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To jedynie kropla w ocenie zabawek PEPCO w rewelacyjnych cenach. Można naprawdę dokonać fajnego zakupu, tak, by Boże Narodzenie kojarzyło się jednak z radością, a nie koniecznością liczenia każdego grosza i decydowania… z czego rezygnować.

Do kompletu w ofercie PEPCO znajdziecie fajny papier do pakowania prezentów, więc wizyta w jednym sklepie spowoduje, że cały komplet zakupów macie z głowy.

 

Wpis powstał przy współpracy z marką PEPCO.