NIEZWYKŁA AKCJA CHARYTATYWNA DLA DZIECI Z DOMÓW DZIECKA

 

Możliwość niesienia komuś pomocy to fantastyczne uczucie. Możliwość sprawienia radości dzieciom to uczucie równie piękne. A gdyby połączyć ze sobą te dwie możliwości to mamy zbiór emocji nie do opisania.

Dzięki współpracy z marką Simba doświadczyłam właśnie czegoś takiego.

Pewnego pięknego, słonecznego dnia udaliśmy się do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej “Mój Dom” w Opolu, w której mieszkają dzieci od szóstego roku życia. Organizatorzy przygotowali kilkanaście zestawów zabawek Smoby Chef. Zajęcia rozpoczęły się krótkim wprowadzeniem na temat historii czekolady. Dzieciaki chętnie słuchały, włączały się do rozmowy, odpowiadały na pytania. Atmosfera była fantastyczna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zabawki i czekolada to coś, co dzieci kochają najbardziej. Nie mogło więc zabraknąć uśmiechu i radości, gdy montowaliśmy zestawy, a potem rozpuszczaliśmy czekoladę. Miło było widzieć, że można sprawić komuś tyle niezwykłej zabawy. O zestawach pisałam już TUTAJ. Oczywiście wszystkie, z których korzystały dzieci w placówce, zostały z nimi.

Kreatywność dzieciaków przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wymieniali się ozdobami, podpowiadali sobie pomysły na kolejnego lizaka, współdziałali.

Spędziliśmy z nimi kilka fajnych godzin. Poznałam niesamowitych, młodych ludzi, którzy chętnie opowiadali o Domu i o zasadach tu panujących. Nie będę ukrywać, że wzruszyłam się na widok dziecięcych pokoi i ogromnego stołu w jadalni. Panie opiekunki zaimponowały mi swoją cierpliwością, opanowaniem i zamiłowaniem do swojej pracy. Trzeba mieć ogromne serce, żeby móc wybrać taką profesję…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cel naszych warsztatów był jednak jeszcze większy. Chcemy zebrać pieniądze dla tej placówki. Chcemy, żeby żyło im się w Domu jak najlepiej i jak najłatwiej. Do tego niezbędne są odpowiednie środki. Wszystkie słodycze wykonane przez dzieci są więc wystawione na licytacje. Dochód ze sprzedaży w całości zasili ich konto. Nie szczędźcie złotówek. Właśnie teraz i Wy możecie połączyć możliwość niesienia pomocy z możliwością sprawienia ogromnej radości maluchom. Dodatkowo możecie również zakupić zestaw Smoby Chef dla swoich dzieci (na przykład w prezencie świątecznym), a te pieniądze także trafią do “Mojego Domu” w Opolu oraz wystawić na aukcji swój własny produkt i w ten sposób pomóc…

KLIKNIJ CHARYTATYWNI ALLEGRO (TUTAJ)

Aukcje wystartowały 20 listopada i potrwają 4 tygodnie. W każdym tygodniu można wylicytować po 12 zestawów słodyczy wykonanych przez dzieci oraz zabawki Smoby Chef.

 

Zapraszam Was również do obejrzenia spotu reklamowego naszej akcji 🙂 :

 

 

Będzie mi bardzo miło jeśli podacie dalej ten wpis. Niech dobro się szerzy 🙂