kalendarz dla mam 2018

TWÓJ ABSOLUTNY MUST HAVE!!!

WSZYSTKIE KALENDARZE SPRZEDANE!

DZIĘKUJĘ!!!

 

Wiesz od czego zależy jakość Twojego życia? W głównej mierze od Twojego nastawienia do niego. Nowy rok zawsze jest świetną okazją do tego, żeby postanowić żyć szczęśliwie.

Mam dla Ciebie coś fantastycznego. Kalendarz 2018 dla każdej nieperfekcyjnej mamy, która chce nabrać dystansu i luzu do macierzyństwa, codzienności i domowych obowiązków. Mój projekt nie tylko pomoże Ci świetnie wejść w nowy rok, ale także z uśmiechem zaczynać każdy kolejny tydzień.

Kalendarz utrzymałam w bardzo kobiecym stylu, jednak bez zbędnego lukrowania. Czyli tak jak w życiu, bywa różowo, ale również szaro. Znajdziesz w nim najbardziej lubiane i najbardziej popularne cytaty z mojego fanapge’a, które rozbawią Cię albo wprowadzą w refleksyjny nastrój. Wybrałam je bardzo skrupulatnie i wiem, że Ci się spodobają 🙂

Długo nad nim pracowałam. Jest dopieszczony do granic możliwości. Projekt powstał przy współpracy z fantastyczną graficzką Nicole Roskosz.

 

Każdy miesiąc kończy się moim blogowym wpisem. Postawiłam na te, które niosą ze sobą najbardziej wartościową treść, a przy okazji były najczęściej i najchętniej czytane. Tak, żeby teraz mogły być z Tobą przez cały rok.

Jestem pewna, że Ci się spodoba.
Kalendarz dla mam 2018 to również fajny pomysł na prezent dla siostry, koleżanki, sąsiadki, przyjaciółki, która jest mamą. A cena jest bardzo przystępna!

Życie jest wystarczająco poważne i przewidywalne, by kolejny raz otaczać się nudnymi, burymi kalendarzami, które po miesiącu i tak lądują w kącie.

Postanówmy sobie, że w tym roku będziemy szczęśliwe. Że to nie będzie perfekcyjny rok, tylko zajebisty rok!

 

 

FORMAT B5

OPRAWA TWARDA
SZYTA NIĆMI
DOBREJ JAKOŚCI PAPIER
WSTĄŻKA
ILOŚĆ STRON: 184

 

WIELKA WYPRZEDAŻ!

Kalendarz dla mam 2018 może być Twój za 24 zł (dolicz koszt przesyłki 10 zł przy płatności lub 12 zł za płatność przy odbiorze). Wysyłka za granicę jest już NIEMOŻLIWA.

Niezależnie od ilości kupionych przez Ciebie kalendarzy, za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

 

ILOŚĆ KALENDARZY BARDZO OGRANICZONA…

 

UWAGA! WYSYŁKA KALENDARZY ZA POBRANIEM – NASTĘPNEGO DNIA, WYSYŁKA Z PRZEDPŁATĄ – PO ZAKSIĘGOWANIU PRZELEWU.