JESTEM KOBIETĄ, DBAM O SIEBIE I O RODZICÓW!

Kiedy najczęściej zauważamy, że czas bezpowrotnie przemija? Gdy dzieci rosną, gdy wkraczają w jakiś kolejny etap w swoim życiu… albo gdy spotykamy dawno nie widzianą rodzinę na jakiejś uroczystości. Bawiłam się niedawno na weselu kuzyna swojego męża. Miałam okazję zobaczyć się między innymi z jego babcią. I o ile kilka miesięcy temu była to jeszcze żywiołowa kobiecina, o tyle tym razem doznałam małego szoku. Babcia gaśnie… Dosłownie. Schudła, zbladła, jakaś taka zamyślona, smutna. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie weselne. Wróciłam do domu i następnego dnia z godzinę się w nie wpatrywałam. Życie ludzkie przemija. Oto mam naoczny dowód na to jak w kilka miesięcy może zmienić się nasze zdrowie. A potem wyobraziłam sobie, że na jej miejscu siedzi moja mama. I gaśnie w oczach. Bez energii, zmęczona, słaba. Zupełnie jak nie moja mama. I łzy same napłynęły mi do oczu. Przecież nie wyobrażam sobie dnia bez niej, bez jej rannego telefonu, bez jej pomocy… Jeszcze jestem w stanie dopuścić do swoich myśli fakt, że się zestarzeje, że posiwieje, że będzie typową babcią… ale znam przecież wiele osób, których przynajmniej jedno z rodziców nie żyje. Bo zmarło wcześnie, zbyt wcześnie. Nagła choroba, zbyt późno wykryta… Ileż to razy prosiłam rodziców, by poszli na badania? A to czasu nie ma, a to nie trzeba, a to „nic mi nie jest”… Tym razem nie odpuszczę!

Tym bardziej, że sieć laboratoriów Diagnostyka przygotowała ciekawą akcję (trwa od 1 września do 30 listopada), w ramach której można wykupić cały pakiet badań dla osób dojrzałych z bardzo korzystną zniżką – 70%! Przez te 3 miesiące trwania kampanii można pobrać vouchery z pakietem 15 badań dla kobiet 50+ i 12 badań dla mężczyzn 50+, które ważne są do końca roku. Wystarczy kliknąć w ten LINK, zarejestrować się i pobrać bon. Czy rodzice będą mogli odmówić badań jeśli dostaną zaproszenie do ręki? Wątpię. Dlatego cieszę się, że mogę z tego skorzystać, że dzięki temu będę miała pewność, że zadbałam o nich, tak jak oni zawsze dbają o mnie.

A jak jeszcze wygram coś z tych wszystkich cudowności, które są do wygrania przy rejestracji to już w ogóle pełnia szczęścia!

Nie czekajcie na to co zgotuje los Waszym rodzicom. Zaskoczcie ich swoją troską. Żeby nie było im dane przedwcześnie zgasnąć…