roca łazienka

ROCA – WARSZTATY, PO KTÓRYCH KUPIŁAM NAJBARDZIEJ KOLOROWE SPODNIE EVER

 

Założenie bloga to była jedna z najwspanialszych decyzji w moim życiu. Moje życie przewróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Od tej pory poznałam mnóstwo fantastycznych i inspirujących osób, wzięłam udział w niezwykłych wydarzeniach i eventach, wydałam książkę, dostałam tytuł Kobiety Sukcesu Opolszczyzny, stałam się prelegentką na wydarzeniach, o których do tej pory nie miałam pojęcia. A to wszystko zawdzięczam… swoim dzieciom, bo bez nich nie byłoby Nieperfekcyjnej Mamy.

Bloga nie byłoby też bez pomysłu, bo od pomysłu wszystko się zaczyna. W moim przypadku to było spontaniczne działanie. Pojawiła się myśl, a realizacja zaraz za nią.

Marka Roca, na której warsztatach miałam przyjemność być 22 maja br. w Gliwicach działa zdecydowanie inaczej. Tu jest pomysł, dopracowanie, dbałość o szczegóły, perfekcja w każdym calu i działanie. Przy okazji naszej współpracy pokazywałam Wam już produkty, z których osobiście korzystam (Tutaj na przykład). Teraz miałam okazję zobaczyć na żywo jacy profesjonaliści pracują nad tym, by nam, konsumentom, żyło się lepiej i ładniej.

Warsztaty „Be Colour For One Day” poprowadziła fantastyczna Marta Aymerich, Hiszpanka z 30-letnim doświadczeniem we wzornictwie, brandingu i eventach. Jej wykład o kolorach, ich wpływie na nasze życie i samopoczucie był na tyle interesujący… że następnego dnia kupiłam sobie najbardziej kolorowe spodnie, jakie znalazłam w sklepie. I czuję się w nich niesamowicie radośnie, odważnie i kobieco.

Dzięki warsztatom miałam również okazję spotkać się z fantastycznymi blogerami Anią i Kubą z Fashionable.com.pl. Naszym zadaniem było zaprojektowanie kolorystyki dla samochodu Mini Cooper. Oczywiście, największe wrażenie zrobiło na mnie psychologiczne podejście do kolorów. Kiedy wybraliśmy już barwy dla “naszego” samochodu poproszono nas o wypisanie wszystkich cech, które kojarzą nam się z nimi.

Moje: brak nudy, wyjątkowość, odrobina szaleństwa, kontrolowany chaos.

Mojego męża: lider, szybkość, władza, męskość.

Okazuje się, że wybrane przez nas kolory wcale nieprzypadkowo zostały przez nas wybrane. Tego w życiu szukamy, tym się kierujemy, to nas cechuje.

 

Zaproszeni goście mieli również okazję zobaczyć starsze i najnowsze kolekcje marki Roca:

A kropką nad “i” było zwiedzanie fabryki w Gliwicach i poznanie każdego kolejnego etapu produkcji umywalek, toalet i innych produktów Roca. To było przyjemne przyswajanie wiedzy, a nie tylko podanie suchych faktów.

Pomysł. Oryginalność. Odwaga. Wiedza. Bez tego nie ma szans na sukces. Brawo Roca.