jakie książki na prezent

JAKIE KSIĄŻKI WYBRAĆ NA PREZENT? 7 ABSOLUTNIE RÓŻNYCH PROPOZYCJI

 

Założę się, że już rzuciłyście się w wir zakupów i poszukiwań idealnego prezentu dla najbliższych. Ja też już dostałam tej gorączki. Szukam pomysłów, przeglądam sklepy internetowe, a jutro biegnę do centrum handlowego. Chciałabym w tym roku zaskoczyć wszystkich i kupić absolutnie wyjątkowe i trafione prezenty.

Kilka książek na pewno wśród tej listy się znajdzie. A skoro o książkach mowa, chcę Wam polecić kilka pozycji moich koleżanek i kolegów “po fachu”. Wszystkie te książki mam w domu i z czystym sumieniem je rekomenduję.

1. Książka o zdrowym żywieniu. Tfu, wcale nie. O rozsądnych zakupach. Uwierzcie mi, ta pozycja otwiera oczy na wszystko, na co nabierają nas producenci żywienia. Spodoba się nie tylko fanom zdrowej diety, to książka dla wszystkich. Zwłaszcza dla rodziców.

Anna Makowska – “Smart shopping”

doktor ania książka

 

2. Jeśli chcesz obdarować kogoś, kto właśnie będzie urządzał dom lub mieszkanie albo po prostu lubi te tematy i wciąż ma ochotę coś zmieniać, książka Jagody będzie idealna.

Jagoda Kutkowska – “Mieszkaj pięknie”

mieszkaj pięknie książka

 

3. Pani swojego czasu. Brzmi cudnie, prawda? Książka dla kobiet o zarządzaniu czasem. Genialna Ola Budzyńska wcale nie uczy jak robić jeszcze więcej, ale co robić, by żyć tak jak chcesz. Jak dla mnie, biblia dla każdej kobiety.

Ola Budzyńska – “Jak zostać panią swojego czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”.

pani swojego czasu książka

 

4. “To książka, która szarpie nerwy, miejscami złości, zasmuca, czasem irytuje, ale wydaje się bardzo autentyczna” – czytamy na odwrocie książki. Autor tej pozycji to mój serdeczny kolega Nikodem, który pisze o swoim (bardzo bujnym) życiu i zmaganiach z codziennością. Autyzm – to myśl przewodnia. Polecam nie tylko rodzicom autystycznych dzieci. Polecam wszystkim rodzicom. Ja dopiero dzięki tej książce zrozumiałam czym jest autyzm…

Nikodem Sadłowski – “Słowo na A”

słowo na a

 

5. Dla wszystkich, którzy tworzą w internecie, chcą się “wybić”, zrozumieć świat social media, prowadzić bloga i kanały społecznościowe – Jason Hunt (Tomek Tomczyk). Potężna, choć łysa, głowa. Duża dawka wiedzy i niezbędnych informacji. To z jego książkami stawiałam pierwsze kroki w wirtualnym świecie. Większość blogerów poleca “Social media start”, ale moją książką przewodniczką stała się: “Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj”.

Jason Hunt – “Social media start” i inne.

jason hunt książka

 

6. Reportaże o dobrym ojcostwie. Nie byle jakie. Łapią za serce, za gardło… Uwielbiam teksty Kruczkowskiego i wszystko co napisze jest godne polecenia. Teraz i za 10 lat.

Konrad Kruczkowski – :Reportaże o dobrym ojcostwie”

kruczkowski książka

 

7. Na końcu będę nieskromna, oczywiście, że moja książka. Podobno uratowała niejedno macierzyństwo, tak piszecie 🙂 Perfekcyjna zarówno dla początkujących mam, jak i tych bardziej “obytych”. Każda znajdzie tu cząstkę siebie. Do zestawu polecam swój nieperfekcyjny kalendarz 2019.

Anna Dydzik – “Nieperfekcyjna mama” i “Nieperfekcyjny kalendarz 2019” – kupisz TUTAJ

nieperfekcyjna mama książka

Przyjemnych zakupów i jeszcze przyjemniejszego czytania 🙂