CHCĘ, ALE NIE MOGĘ… A WŁAŚNIE, ŻE MOŻESZ!

Zbliżają się Święta a to czas, kiedy stajemy lub chcemy stać się lepszymi. To taki magiczny okres, gdy odczuwamy potrzebę niesienia pomocy, dzielenia się dobrem. Wiele akcji charytatywnych zachęca do oddania kilku groszy dla potrzebujących. Spójrzmy prawdzie w oczy, kogo z nas na to stać, szczególnie przed Świętami? Z całym szacunkiem dla wszelkiego rodzaju akcji i dla tych, którzy jednak pomóc mogą, ale większość z nas po prostu załamuje ręce… „Chcę pomóc, ale nie mogę”.

Otóż, możesz. Firma Printu wymyśliła świetny sposób na to, by przy okazji zakupu prezentu gwiazdkowego pomóc potrzebującej rodzinie. W ramach akcji “Aniele, zgłoś się”, pomóc dzieciakom może każdy z nas, czyli potencjalny klient PRINTU. Kupując fotoksiążkę 20×20, 25×20 lub 30×30 w listopadzie i grudniu, na stronie printu.pl wpisz w swoim zamówieniu kod POMAGAM – wówczas 40zł ze sprzedaży fotoksiążki zostanie przeznaczone dla Stowarzyszenia Piękne Anioły. Pieniądze te zostaną przeznaczone na remont pokoju, który zamieszkuje Pani Ewa, samotnie wychowująca 3 dzieci: Olivię (1,5 roku), Fabiana (3 latka) i Nadię (5 lat). Mieszkają w jednopokojowym mieszkaniu socjalnym we wsi Gołkowice w woj. śląskim. Dzieci nie posiadają swojego kącika do zabawy. W pokoju znajdują się stare zniszczone kanapy, ściany są brudne i wymagają odświeżenia. Pomieszczenie ogrzewane jest piecykiem typu koza, który oprócz grzania, pełni funkcję pieca do gotowania. Mały aneks kuchenny tuż przy wyjściu stanowią stare, odrapane szafki, nie spełniające w chwili obecnej swojej funkcji. Mała łazienka jest pomieszczeniem zagrzybiałym i zimnym. Zebrane pieniądze, w pierwszej kolejności będą przeznaczone na położenie na podłogę paneli, odmalowanie ścian, przygotowanie kącika do zabawy i odpoczynku dla dzieci.

Nie musisz sięgać do portfela, wystarczy, że zrobisz komuś fantastyczny prezent w postaci fotoksiążki. Moja jest w trakcie przygotowania 🙂

W akcję zaangażowała się aktorka Paulina Holtz, mama dwójki dzieci, która wystąpiła także w video promującym akcję.

 Zapraszam Cię do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1734347873455874/