O mnie

Anna Dydzik.

Mam 33 lata. Z wykształcenia jestem technikiem analityki medycznej, z wyboru i zamiłowania blogerką. Wychowuję trzy córki, ośmioletnią Martynkę i prawie czteroletnie bliźniaczki Paulinę i Lilianę. Mieszkam w małej miejscowości pod Opolem.

Przyznaję, że nie jestem idealna. I nie chcę być. Idealizm mnie nudzi. Akceptuję swoje wady.

Jak łapię doła to na chwilę, zazwyczaj cieszę się życiem jak głupi do sera. Jestem kobietą z wyostrzonym językiem, dowcipem, walczę o swoje do końca. Wiem, czego chcę od życia. Z wyglądu raczej przypominam delikatną kobiecinę, nic bardziej mylnego! Delikatna jestem tylko wtedy, gdy kocham całym sercem. Męża. Dzieci. Rodzinę.

„Nieperfekcyjna Mama” nie jest typowym blogiem parentingowym. Skupiam się przede wszystkim na mamach. Na tym co nas boli, co nas martwi, co zniechęca, a także co cieszy, bawi i napawa dumą. Nie czuję się ekspertem w wychowywaniu dzieci. Chcę przekonać kobiety do tego, żeby zawalczyły o siebie. By nie pozwoliły zamknąć się w złotej klatce macierzyństwa. Tylko wtedy, gdy kobieta poczuje się spełniona może być także wspaniałą mamą.

Lubię ułatwiać sobie życie. Szukam rozwiązań, które pomagają żyć mi łatwiej i przyjemniej. Z przyjemnością prezentuję je na łamach tego bloga.

Gwarantuję Ci, że znajdziesz tu cząstkę siebie. Tę cząstkę codzienną, tę która łączy wszystkie mamy bez względu na sposób rodzenia i karmienia.

Wszystkie „rady” to nic innego jak wnioski, które osobiście wyciągnęłam popełniając błędy wychowawcze, macierzyńskie, życiowe…

14 września 2016r. wydałam swoją pierwszą książkę „Nieperfekcyjna Mama”, którą można zakupić w księgarniach oraz na stronie wydawnictwa MUZA.

Pisz śmiało na : kontakt@nieperfekcyjnamama.pl

 

Translate »